Kapı Sinekliği

Havalandırmak amacı ile açık bırakılan kapılardan içeriye başta sinek ve sivrisinek olmak üzere pek çok haşeratın girmesine engel olmak amacı ile imal edilen Kapı Sineklik Modelleri, yapımında kullanılan malzeme ve kullanım şekillerine göre çeşitlere ayrılmaktadır
.
Stor Kapı Sinekliği, Mıknatıslı Kapı Sinekliği, Menteşeli Kapı Sinekliği, Sürgülü Kapı Sinekliği, Raylı Kapı Sinekliği gibi çeşitleri bulunan ve Yatay Sineklik formatında imal edilen bu ürünler, davetsiz misafirlerin evinize girişine büyük ölçüde engel olur.

Aynı zamanda toz girişine de bir nevi bariyer olan bu uygulamalar, uzun ömürlü, pratik kullanımlı ve dayanıklı sistemlerdir.
Kapı Sinekliği Üreten Firmalar içerisinde Model zenginliği, Uygun Fiyatları ve Kampanyaları ile dikkat çeken kuruluşumuz, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlara pazarladığı ürünleri ile alanında ön sıralarda yer almaktadır. Her çeşit kapı sinekliği imalatını başarı ile uygulayan ve montajını gerçekleştiren şirketimiz kişi ve yapılara özel çözümleri ile her geçen gün daha da büyüyüp güçlenmektedir.